Partnerzy

Zostań Partnerem Wydarzenia

Pragniemy mieszkańcom oraz gościom zobrazować bogatą historię naszej dzielnicy (a dawniej odrębnego miasteczka). Dlatego zorganizowaliśmy pierwszą plenerową edycję „Święta Starego Fordonu”, która ma posłużyć zarówno społecznej integracji mieszkańców, a jednocześnie stanowić znakomitą promocję naszej dzielnicy. Przyczyniając się przy tym do przywrócenia dawnej świetność Starego Fordonu i uczynienia z niego prężnego ośrodka kulturalno-rozrywkowego oraz sportowego, chętnie odwiedzanego przez mieszkańców i turystów.

Dla zapewnienia ciągłego rozwoju i przygotowaniu następnej atrakcyjnej edycji „Święta Starego Fordonu” potrzebujemy Twojej Pomocy. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz nam pomóc zostając jednym z naszych „Partnerów Finansowych”.

Nie przejmuj się, jeżeli nie reprezentujesz żadnej firmy. Dla nas ważna jest każda złotówka, która przybliża nas do następnej edycji „Święta Starego Fordonu”. Pomoc finansowa nie oznacza, że nie potrzebujemy Ciebie. Każda para rąk przyda się do przygotowania jeszcze bardziej imponującej imprezy. Na pewno będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną pomoc.

Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu przedstawia Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EMAX” S.C. znane powszechnie jako Hurtownia w Młynie, przy ul. Pielęgniarskiej nr 2 w Bydgoszczy. Firma ta była darczyńcą I edycji „ Święta Starego Fordonu”i nadal jest niezawodnym partnerem, który wspiera wszelkie nasze działania podejmowane na rzecz mieszkańców osiedla.
Oferta handlowa firmy „EMAX” opiera się na szerokim asortymencie najwyższej jakości materiałów do budowy i remontów wraz z usługą dostawy do klienta. Znajdziecie tam, podobnie jak w innych sklepach materiały budowlane, artykuły hydrauliczne, farby i lakiery, produkty z zakresu techniki zamocowań, narzędzia ręczne, a także salon łazienek. Jednak oprócz niezwykle przystępnych cen jest coś jeszcze, co niewątpliwie wyróżnia tę placówkę pośród bydgoskich hurtowni i marketów budowlanych. W żadnym nie znajdziecie Państwo tak miłej i profesjonalnej obsługi, zawsze służącej niezwykle fachowym doradztwem. Każdy klient, bez względu na to, czy kupuje duże partie materiałów budowlanych, czy też jedną uszczelkę, spotyka się z życzliwym zainteresowaniem doświadczonych sprzedawców, którzy posiadają ogromny zasób wiedzy zawodowej i nikomu nie szczędzą swojego czasu, życzliwości oraz uśmiechu.
Hurtownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 18:00 oraz w soboty od 7:30 do 14:00. Jeżeli jednak nie macie Państwo czasu lub ochoty na osobiste zakupy, zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej technologii i odwiedzenia sklepu internetowego dostępnego pod adresem emax.pasaz24.pl Gwarantujemy 100% satysfakcji i życzymy udanych zakupów.


W Fordonie przy ul. Pod Skarpą nr 7 mieści się rodzinna firma „Ryby świeżo wędzone Senger”, prowadzona przez sympatyczne małżeństwo wraz z dwoma synami. Ich pawilon nr 56 znajdziecie również na targowisku tatrzańskim obok Galerii Fordon.
Firma w stałej sprzedaży posiada szeroki asortyment starannie przygotowanych, tradycyjnie wędzonych ryb (codziennie świeże – jeszcze cieplutkie, z własnej wędzarni). Kupicie tam też świeże surowe ryby do smażenia i pieczenia oraz ryby mrożone w specjalny sposób – bez wody. W grudniu każdego roku oczywiście króluje wyśmienity tradycyjny świeży karp. Zwolennicy zdrowego żywienia mogą zaopatrzyć się w smaczne przetwory rybne bez konserwantów i innych substancji przedłużających żywotność produktów. Dla koneserów jest też kawior z dzikiego łososia gatunku Keta dostępny w słoiczkach po 250g oraz 500g. Jak więc widzicie, każdy – bez względu na upodobania kulinarne, nawyki żywieniowe czy zasobność portfela – znajdzie tu odpowiednie frykasy na swój stół. Nie bez znaczenia są też przystępne ceny i bardzo miła obsługa. Co więcej, dla klientów okazjonalnie organizowane są specjalne tematyczne pokazy kulinarne, na których można nauczyć się np. trudnej sztuki filetowania ryb oraz przygotowania wyśmienitych potraw rybnych.
Właściciele firmy „Ryby świeżo wędzone Senger” są Fordoniakami i od początku istnienia Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu kibicują nam oraz wspierają nasze działania na rzecz rewitalizacji osiedla. Zawsze możemy liczyć na ich pomoc zarówno finansową jak i rzeczową, w postaci przekazywanych ryb. To między innymi dzięki ich wspaniałomyślności mogliśmy ugościć Was na Spotkaniu Wigilijnym w grudniu ubiegłego roku.
Byli też z nami podczas I edycji Święta Starego Fordonu. Dzięki temu mogliśmy rozkoszować się smakiem ryby wędzonej, smażonej i grillowanej. Spotkamy się z Nimi ponownie na II edycji (11-12 czerwca 2016 r.). Już czekamy z niecierpliwością by znów rozgrzali patelnie i rozpalili grill. Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy na

https://www.facebook.com/fitnessfordon

oraz oczywiście na udane zakupy do sklepów „Ryby świeżo wędzone Senger”.


Jeżeli chcecie zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia i urody, spalić tłuszczyk, ujędrnić ciało, poprawić kondycję lub po prostu miło i aktywnie spędzić wolny czas, zapraszamy do FITNESS FORDON – największej sali fitness w Bydgoszczy. Mieści się ona na drugim poziomie Galerii Fordon przy ul. Skarżyńskiego 10 w Bydgoszczy. Można tam wygodnie dojechać samochodem. Do dyspozycji jest ogromny parking przed samym wejściem. Można też wygodnie dojechać komunikacją miejską, gdyż w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe. FITNESS FORDON czynne jest w bardzo dogodnych godzinach: od poniedziałku do piątku 9:00 – 12:00 oraz 16:00 – 22:00, a w soboty i niedziele 9:00 – 12:00 oraz 16:00 – 18:00.
W FITNESS FORDON znajdziecie ogromny wybór zajęć o zróżnicowanym stopniu trudności, jak np. Zumba, Pilates, Latino Fitness, Yoga i wiele innych. Do dyspozycji jest bardzo nowoczesny sprzęt i przyrządy treningowe. Każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. W doborze najlepszych ćwiczeń i odpowiedniego planu treningowego pomocy udziela przemiła pani Marta, Menager klubu. Bezcenne są też dietetyczne wskazówki pani Natalii, która organizuje ciekawe spotkania dotyczące prawidłowego odżywiania. Wszyscy instruktorzy prowadzący treningi są bardzo życzliwi i dbają, aby na zajęciach zawsze panowała miła rodzinna atmosfera, sprzyjająca poprawie kondycji i właściwej regeneracji organizmu.
FITNESS FORDON to wspaniałe miejsce, tak samo jak wrażliwi i życzliwi są LUDZIE, którzy je stworzyli. To oni jako pierwsi odpowiedzieli na apel Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu, kiedy potrzebny był transport z południa Polski zakupionej przez nas sceny. Bez wahania zaoferowali sfinansowanie tego przedsięwzięcia, bo nie są obojętni na potrzeby fordońskiej społeczności. Wiemy, że zawsze możemy na NICH liczyć. Bardzo za to DZIĘKUJEMY i zapraszamy Was do FITNESS FORDON po młodość, zdrowie i urodę!!! Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów zajrzyjcie na stronę internetową www.fitnessfordon.pl i poczytajcie komentarze na

https://www.facebook.com/fitnessfordon


Użytkowników samochodów, zwłaszcza marki FORD zapraszamy do korzystania z usług firmy AUTOSERWIS FORD H&J, która znajduje się w Starym Fordonie przy ul. Altanowej nr 2. Od 2013 roku warsztat prowadzą znakomici fachowcy, Marcin Hawro i Rafał Jankowski.
Profesjonalnie wykonywana jest tu diagnostyka komputerowa oraz naprawy główne i bieżące, a także mechanika pojazdowa ukierunkowana szczególnie na naprawy samochodów marki Ford. Można tu również wymienić olej i filtry, skorzystać z doradztwa technicznego i sprawdzić stan używanego auta przed podjęciem decyzji o jego ewentualnym zakupie. Przed sezonem letnim nie zapominajcie również zatroszczyć się o stan swojej klimatyzacji. Firma AUTOSERWIS FORD H&J prowadzi profesjonalny serwis klimatyzacji, jej napełnianie i odgrzybianie. Ceny usług są konkurencyjne, a 16-letnie doświadczenie stanowi gwarancję ich wykonania na najwyższym poziomie, szybko i zgodnie z technologią producentów samochodowych.
Właściciele firmy AUTOSERWIS FORD H&J są mieszkańcami Starego Fordonu i leży im na sercu dobro oraz rozwój naszego osiedla. Ich życzliwość i wsparcie towarzyszy na co dzień działaniom Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu. To właśnie dzięki tak wspaniałym partnerom i darczyńcom możemy aktywnie pracować na rzecz rewitalizacji Starego Fordonu.
W imieniu właścicieli firmy AUTOSERWIS FORD H&J serdecznie zapraszamy do warsztatu przy ul. Altanowej, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 17:00 oraz w soboty w godz. 8:00 – 14.00. Umówić się też można pod numerem telefonu 602 109 179 lub 508 680 611.


Ciemność widzę…, widzę ciemność… wołał bohater kultowego filmu. W Starym Fordonie nikt nie narzeka na ciemność, bo jak żarówka padnie albo potrzeba solidnego oświetlenia do domu czy zakładu, to człowiek udaje się na Pielęgniarską do znanej wszystkim Fordoniakom firmy. Jak sami o sobie piszą:
Firma ELEKTROS istnieje na rynku od 01.04.1992 roku. Założycielem jej jest Jerzy Jarzemski. W 2008 roku firma została przekształcona w Spółkę Cywilną i zyskała nową siedzibę, która mieści się w budynku przy ul. Pielęgniarskiej 6 w Bydgoszczy. W województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy znani z bogato zaopatrzonego magazynu w wyroby firmy Kanlux. Obecnie dostarczamy osprzęt elektrotechniczny oraz oprawy oświetleniowe dla podmiotów hurtowych i detalicznych na terenie całego kraju.
Jeśli cenisz :
fachowe doradztwo
indywidualne podejście do każdego zamówienia
wysoką jakość produktów
atrakcyjne ceny
dostawę na wyznaczone miejsce i czas
ekspresową realizację zamówienia
To znaczy, że trafiłeś w odpowiednie miejsce.
Trudno nie zgodzić się z ostatnimi słowami. Od wielu lat firma wspiera starofordońskie inicjatywy społeczne. Święto Starego Fordonu to jedna z wielu „inwestycji” społecznych w dzielnicy. I tym razem możemy liczyć na dobre serce i hojność. Dziękujemy i pamiętajcie – Elektros i wszystko jasne!
http://www.elektros.bydgoszcz.pl/pl/


Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu składa dziś wizytę u kolejnego z naszych darczyńców. Odwiedzamy warsztat blacharsko – lakierniczy, który znajduje się przy ul. Góralskiej 5. Warsztat w tym miejscu działa już od 45 lat, z tym, że w latach 1971 – 2006 była to firma pana Balika. Natomiast od 10 lat kompleksowe usługi blacharsko – lakiernicze wykonuje z powodzeniem pan Janusz Sobczyk. Do swojej pracy podchodzi on z niezwykłą starannością. Dba o wysoką jakość usług wykonywanych terminowo i profesjonalnie, z użyciem najwyższej jakości podkładów oraz lakierów samochodowych. Istotnym elementem, na który należy zwrócić uwagę są przystępne ceny oraz specjalne rabaty dla stałych klientów.
Pan Janusz jest mieszkańcem Fordonu i aktywnie wspiera działania naszego stowarzyszenia. Jest człowiekiem bardzo skromnym – jak sam twierdzi, pomaga, bo popiera nasze dążenia do rewitalizacji i rozwoju Starego Fordonu. Pomaga, bo uważa, że każdy w tę pomoc powinien się włączyć, stosownie do swoich możliwości. A my serdecznie za to dziękujemy i zapraszamy wszystkich do warsztatu blacharsko – lakierniczego przy ul. Góralskiej nr 5.


Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu przedstawia kolejnego naszego darczyńcę, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie. Jest to klub sztuk walki Hunter Gym. Jego założycielem jest trener Łukasz Rambalski członek kadry polski K-1, który ma za sobą stoczonych ponad 100 walk i jest wielokrotnym medalistą na imprezach krajowych i zagranicznych. Sam uczył się od najlepszych na świecie w Tajlandii i Holandii, a teraz zdobytą wiedzę i doświadczenie przekazuje swoim podopiecznym. Jest trenerem i wychowawcą wielu mistrzów Polski.
W klubie Hunter Gym głównym tematem zajęć z kickboxingu jest walka toczona na zasadach K-1, czyli przy użyciu technik ręcznych oraz nożnych. Jest to właściwe miejsce dla osób, które w ramach rekreacji ruchowej chcą poprawić swoją tężyznę fizyczną, kondycję (zrzucić kilka kilogramów), poprawić muskulaturę ciała, a przede wszystkim spożytkować miło czas. Wszyscy chętni, zarówno kobiety, jak i mężczyźni i mogą nauczyć się tu skutecznej samoobrony w formie walki na zajęcia z kickboxingu. Treningi prowadzone są w grupach dla początkujących i zaawansowanych. Zawodnicy mogą także sprawdzić swoje umiejętności podczas treningów i różnego rodzaju turniejów. Zajęcia odbywają się w FORDON POWER ZONE przy ul. Rupniewskiego 8, w hali Astorii przy ul. Królowej Jadwigi 23, a także w Solcu Kujawskim, Unisławiu i Osielsku. Swoje umiejętności w dziedzinie sportu oraz kształtowania charakteru w klubie Hunter Gym mogą rozwijać również dzieci. Zawodnicy w wieku 10 – 14 lat trenują w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr IV przy ul. Stawowej nr 39. Szybko się uczą, a zajęcia sprawiają im ogromną frajdę. Zapisy do klubu odbywają się przez cały rok – na wszystkich zajęciach.
Dla zainteresowanych harmonogram treningów dostępny jest na stronie

http://hunter-gym.pl

a pod adresem

https://www.facebook.com/HunterGymPL/

można zapoznać się z opiniami i komentarzami dotyczącymi najważniejszych wydarzeń z życia klubu. Zapraszamy!


Planujesz, budujesz – Baumat! Tak, od 1990 roku na polskim, a naszym lokalnym przede wszystkim, rynku budowlanym gości BAUMAT Spółka z o.o. Prefabrykaty żelbetowe wszelkiej maści, stropy, szalunki i wiele innych ciekawych konstrukcyjnie i materiałowo rzeczy, których nazw my laicy kompletnie nie ogarniamy. Ale od czego są specjaliści – nie dość, że pomogą zaprojektować konstrukcję domu czy hali produkcyjnej (mają najlepsze oprogramowanie do tego typu akcji), to jeszcze doradzą jakich materiałów użyć by chałupa stała lata, była energooszczędna i … byśmy nie przepłacili za budowę. Tacy sympatyczni ludzie. Spółka BAUMAT od zawsze włącza się w inicjatywy społeczne … i nie chodzi tylko o sponsoring. Pomagają w logistyce, zawsze „wypożyczają” specjalistów do pomocy, często zabezpieczają trudne przedsięwzięcia konstrukcyjne podczas imprez w Starym Fordonie. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nasza przyjaźń, bo tylko w takich kategoriach można to ujmować, będzie trwać. A jeśli potrzeba fachowej pomocy przy budowie oraz materiałów i technologii z najwyższej półki, to już wiecie do kogo uderzyć – Baumat Spółka z o.o., ul. E. Petersona 9, 85-862 Bydgoszcz (siedziba Spółki w Toruniu ul. Wapienna 10, 87-100 ),

www.baumat.com.pl


53 lata – tyle działa już w Fordonie Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa. 29 listopada 1963 roku została powołana do życia i od tamtej pory zbudowała setki domów w siedmiu dzielnicach Bydgoszczy (Fordon oczywiście jest tą wiodącą) dając dach nad głową 30.000 mieszkańców. Imponujący wynik … i na tym nie koniec. Może inaczej … końca inwestycji nie widać… i bardzo dobrze, bo to solidna marka na fordońskim i bydgoskim rynku.
Obecnie Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa zarządza 229 budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi, 36 budynkami niemieszkalnymi, 749 boksami garażowymi, 100 miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych, 35 lokalami własnymi. Powierzchnia zarządzanych zasobów ogółem wynosi ok. 760 tys. m2. W jej strukturze zrzeszonych jest ponad 13 tyś. członków.
Spółdzielnia zaczynała od prostego budownictwa wielkopłytowego – kto tak wtedy nie budował… – by z czasem otworzyć się na nowoczesne technologie budowlane, ku zadowoleniu mieszkańców. Dziś budynki stawiane przez FSM szczycą się wysokim standardem materiałów energooszczędnych, solidnością konstrukcji i nowoczesnym wykończeniem wnętrz, które często przygotowywane są pod zamówienie kupującego.
FSM to również wysoki standard zarządzania i obsługi mieszkańca/klienta.
Ale najważniejsze jest to, że FSM aktywnie prowadzi i wspiera wszelkie inicjatywy społeczne. Klub Heros to jedna z takich inicjatyw. Nie zabrakło Spółdzielni przy organizacji zeszłorocznej edycji Święta Starego Fordonu, a i teraz pierwsza ustawiła się w szeregu aktywnie pomagających. Za wszelką pomoc – trudno wymienić każdy jej aspekt – serdecznie dziękujemy. Przede wszystkim za życzliwych ludzi – członków Zarządu Spółdzielni i pracowników – którzy zawsze mają dla nas czas i chętnie doradzają i pomagają w naszych szalonych przedsięwzięciach.
A więcej o samej Spółdzielni przeczytacie tu – fordonskasm.pl
Przy okazji – mieszkania budują naprawdę fajne!


PROMOTOR POLSKICH PRODUCENTÓW !!!!
Masz dom, to zrozumiałe… masz sklep, firmę, no nie każdy ale… , masz hurtownię, magazyn, restaurację, hotel… Każde z tych pomieszczeń wymaga wyposażenia… i nie mówimy tylko o półkach, kanapach czy wózkach widłowych. Czasem potrzeba nowych filiżanek, widelców, noży, obrusów … hurtownia niezmechanizowanych artykułów gospodarstwa domowego HOLKAP, największa w regionie zapewni ci wszystko czego potrzebujesz. Nie sposób wymienić cały asortyment – od łyżeczek do herbaty po profesjonalne wyposażenie pościelowe hoteli… 20 000 pozycji asortymentowych. HOLKAP istnieje n naszym rynku już 26 lat i ciągle się rozwija. Nowoczesny sposób zarządzania, profesjonalny system dostaw… generalnie same pozytywy. Firma zawsze chętnie włącza się w inicjatywy społeczne – tym razem również zapewnia nam wiele ciekawych rzeczy, z których będziemy korzystać podczas Święta Starego Fordonu. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę. Gdy zapragniecie wyposażyć swój dom w porcelanę najwyższej marki czy zestawy sztućców najlepszych producentów… gdy wasz dom czy firma będzie zmieniała wizerunek albo tworzyła swoją markę – HOLKAP doradzi, pomoże dobrać sprzęty, wyposaży (po konkurencyjnych cenach). W HOLKAPie zawsze można liczyć na profesjonalną i miłą obsługę oraz szybką realizację zamówienia. Gorąco polecamy i dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy. HOLKAP Sp. z o.o., ul.Bydgoskich Przemysłowców 3, 85-862 Bydgoszcz
(teren Bydgoskiego Parku Przemysłowego), www.holkap.pl


Power Zone
W zdrowym ciele zdrowy duch – jak mówi stare porzekadło. Nad brzegiem Wisły można pobiegać, pojeździć na rowerze … Gdy jednak chcemy popracować nad rzeźbą ciała, wypocić trucizny z organizmu czy poskakać na zajęciach fitness albo modnej ostatnio zumby, odwiedzamy Centrum Sportów Power Zone na Przylesiu (centrumsportow.pl). Centrum oferuje szeroką gamę zajęć sportowych – fitness, zajęcia na siłowni, kickboxing (również dla najmłodszych) czy w końcu nowość w Fordonie – trening Cardio. Ale to oczywiście nie koniec oferty… Do każdego podchodzą indywidualnie profesjonalni trenerzy. Można ustawić sobie cykle treningowe dopasowane do własnych potrzeb. Długo można pisać… Najlepiej zasięgnąć informacji na stronie centrumsportow.pl, a jeszcze lepiej się tam przejść… Centrum Power Zone to także partnerzy kolejnej odsłony Święta Starego Fordonu, które już niebawem! Zapraszamy na Święto i oczywiście do Centrum Sportów Power Zone na Przylesiu – Rupniewskiego 8!


Jedną z firm, które wspierają nasze społeczne działania jest firma „Bauman & Wydmuch Manufaktura Wędlin” z Brzozy Bydgoskiej. Firma z wieloletnia rodzinną tradycją. Robią wędliny bez ulepszaczy smaku i konserwantów. Mięso wybierają najlepszej jakości i, choć może to nie najtańsze wyroby (ale też nie najdroższe!), to ich jakość zachwyca każdego smakosza. A jaki mają fajny sklep w Brzozie … nie byliście? Duże niedopatrzenie. My wiemy, że z Fordonu trochę daleko, ale zdecydowanie warto przejechać się po mięsiwa wszelakie, pęta kiełbas dymem owędzonych, paróweczki, kiełbaski, wędzonki, boczki, szynki, pieczone prosiaczki, indyczki i gąski … A wszystko z miłą i zawsze pomocą w wyborze obsługą. Przy okazji warto wspomnieć, że właściciele firmy zatrudniają ludzi ze Starego Fordonu i chętnie wspierają nasze fordońskie inicjatywy. Tak też było w zeszłym roku i jest teraz przy Święcie Starego Fordonu. Dziękujemy i gorąco polecamy firmę. A więcej informacji znajdziecie tu
http://manufakturawedlin.com


GS SCH Pruszcz
No takiej historii i tradycji tylko pozazdrościć! Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Pruszczu powstała 17 maja 1945 roku (!) jako skromna instytucja. Dziś to całkiem potężne przedsiębiorstwo z szerokim wachlarzem działalności, jedno z największych tego typu w regionie. Łatwiej by było napisać czym się nie zajmują… Powiemy tylko krótko – masarnia (pyszne wędliny i zdrowe mięsa), piekarnia (wypieki palce lizać, a jaki chleb!), tzw. dział detaliczny – 32 placówki handlowe i 100 zatrudnionych osób + praktyki zawodowe – tylko chwalić. Mają też Bazę Obrotu Rolnego (sprawdźcie sami co to, bo my się nie znamy) i stacje kontroli pojazdów – każdy wie o co chodzi. Prawda, że imponujące. Poza tym pracują tam super życzliwi ludzie i zawsze pomocni i zaangażowani w sprawy społeczne. Pomogli w zeszłym roku, pomogą i teraz przy Święcie Starego Fordonu. Takich partnerów ze świecą szukać… a tam ze świecą… wystarczy udać się na Dworcową 8/1 w Pruszczu. To niedaleko. Piękna strona z mega rzetelnymi i wyczerpującymi informacjami dostępna jest tu

http://www.gspruszcz.pl/

Dziękujemy za wsparcie!


Vitalabo
Ludzie chorują – prędzej czy później coś wychodzi, choćby zwykły katar, a od tego to … lepiej nie krakać. W każdym razie od czego mamy w Fordonie Vitalabo – profesjonalną placówkę usług medycznych – od diagnostyki po leczenie. Świetnie wyposażone laboratorium, gabinety medyczne najwyższej jakości, rewelacyjni lekarze o szerokim spectrum specjalizacji. Zresztą rzućcie okiem sami http://www.vitalabo.com.pl/
Każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie. Wspólnie poszukujemy najlepszego rozwiązania i takiego kształtu umowy, który gwarantuje 100% satysfakcję obu stronom. Jednak każdemu z klientów proponujemy tę samą, bezkompromisową jakość i żelazne zasady wynikające z doświadczenia organizacji i naszego zespołu.
Tak działa Vitlabo – profesjonaliści w każdym calu. Przy okazji fajni ludzie tworzący zgrany zespół, otwarci na działania społeczne. W zeszłym roku wspomagali (również medycznie) i w tym roku będą z nami podczas Święta Starego Fordonu. Dziękujemy za wszystko. Każdemu polecamy Vitalabo – medycynę na najwyższym poziomie.


Pomoc drogowa Andrzej Falgowski
Jak na inscenizację przewieść czołg czy inny transporter opancerzony? Jak przetransportować ciężkie atrapy sprzętu bojowego czy choćby scenę na występy zespołów? O tym wie nasz dobry duch Andrzej Falgowski, który jest właścicielem skromnej (tak sam mówi) firmy przewozowej i wypożyczalni samochodów na ulicy Szczęśliwej 5. Skromnej … sprzęt jakim dysponują to kosmos, ale nie sprzęt jest ważny – Andrzej to prawdziwy specjalista od logistyki transportu rzeczy trudnych, nietypowych i niemożliwych – Wszystko panie kolego da się załadować i przewieść! – to mniej więcej Jego słowa. W każdym razie pomógł i przewiózł ciężki sprzęt wojskowy w poprzedniej edycji Święta Starego Fordonu i już szykuje platformy transportowe, by przewieść cudeńka na tegoroczną inscenizację. Nie zdradzimy co. Firma zawsze ma czas dla klienta, fachowa obsługa, fajne samochody do wypożyczenia, konkurencyjne ceny, za którymi idzie jakość. Sprawy społeczne naszej dzielnicy nie są obce całej załodze firmy pana Andrzeja. Dziękujemy i polecamy firmę każdemu. Znajdziecie ją od adresem Szczęśliwa 5, 85-792 Bydgoszcz, a jak komuś nie daj Boże się samochód rozkraczy gdzieś w trasie – Andrzej Falgowski zawsze pomoże – tu oficjalny numer – 601 644 620, a tu strona
http://put.com.pl/


Uniglob
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „UNIGLOB” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została powołana do życia w dniu 30 października 1989 roku w oparciu o całkowicie polski kapitał osób fizycznych w oparciu o przepisy Kodeksu Handlowego. Jacy to pomysłowi ludzie! Ich projekty możecie zobaczyć tutaj http://uniglob.com.pl/ Warto poświecić chwilę. Raz przesympatyczni ludzie, dwa super kreatywni – podaj im myśl, rzuć hasło, a oni zaprojektują i narysują cuda… Nie wierzycie? No krótka anegdotka – Michała Wawrzyńskiego wszyscy znacie… Wpadł chłopina kiedyś do warsztatu po jakiś klucz czy coś, mówimy mu, że mamy spichlerz , że trzeba coś w nim zaprojektować… rzucił parę pomysłów, napisał na kartce i zostawił, i poleciał jak to on. A my daliśmy te jego bazgroły pracowni Uniglob … nie dość, że zrobili za darmo wizualizację spichlerza to jeszcze obiecali zająć się realizacją inwestycji i remontu w przyszłości. A przy okazji chętnie wspierają nasze inicjatywy. Dziękujemy i polecamy wszystkim, którzy cenią kreatywność i piękno, bo z Nich – Uniglobu – to prawdziwi miłośnicy rozwiązań funkcjonalnych i … pięknych!


 

 

 

 

ksiegowa


 

logo czarne dobre

 

Cukiernia Rem Marco jest firmą z wieloletnią tradycją, która produkuje wyroby ciastkarskie świeże. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Współpracujemy z kontrahentami, którzy znajdują się na terenie całej północnej i centralnej Polski. Posiadamy sieć sklepów firmowych. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy z nami. Z wyrazami szacunku Rem Marco.

http://www.remmarco.pl/

 

Menu serwisu
×